سه شنبه, 26 شهریور 1398

هفته‌نامه شماره ۵۷۳:  ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

گزینه‌های احتمالی فرمانداری سیرجان

پاسارگاد: چند روز پس از استفای فرماندار سیرجان  اکنون نام محمدمهدی بلوردی مدیرکل راه‌و‌شهرسازی، محمدرضا خواجویی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت، مجید نژادبیگلری مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین محمد محمودآبادی سرپرست اداره کل حوزه استاندار کرمان، محسن آرش معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری، حمید ملانوری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و حسن رحیمی معاون سابق توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گل‌گهر در بین گزینه‌های احتمالی فرمانداری سیرجان شنیده می‌شود.

استقبال بی‌نظیر از عادل فردوسی‌پور

 خبر آنلاین: مراسم جشن امضای کتاب عادل فردوسی پور با هدف جمع آوری کمک به سیل زدگان در نشر چشمه کوروش برگزار شد و صدها نفر از هواداران عادل برای خریداری و امضای کتاب‌های او به مجتمع تجاری کوروش رفتند. عده‌ای معتقدند این استقبال نوعی اعتراض مدنی به حذف او و برنامه نود از شبکه 3 بوده است.

منیر فرمانفرمائیان درگذشت

 ایسنا:  منیر شاهرودی فرمانفرمائیان، هنرمند نقاش،  شنبه ۳۱ فرودین در منزل خود دار فانی را وداع گفت. این هنرمند نقاش و از پیشگامان هنر مدرن ایران، در سال ۱۳۰۱ خورشیدی در شهر قزوین متولد شد. وی از هنرمندان تأثیرگذار عرصه هنرهای تجسمی بود و آثار هنری ماندگاری را در دوران حیات، از خود به جای گذاشت.

حضور یک سیرجانی در مسابقات مسترالمپیا

پاسارگاد:سید‌جلال ایران‌نژاد جواز شرکت در مسابقات جهانی مسترالمپیا ۲۰۱۹ را به دست آورد. مسابقات مستر المپیا مهم‌ترین و معتبرترین مسابقه در رشته پرورش اندام بوده و هر ساله با حضور ورزشکارانی از سراسر دنیا برگزار می‌‌شود. این مسابقات امسال در شهر بیروت لبنان برگزار می‌شود.