جمعه, 29 تیر 1397

هفته‌نامه شماره 519: 25 تیر 1397

راه‌اندازی سایت نوبت‌دهی درمانگاه بیمارستان غرضی
- گروه خبر: سایت نوبت‌دهی درمانگاه  بیمارستان دکتر غرضی راه‌اندازی شد. به گفته‌ی سید مهدی موسوی مدیر روابط‌عمومی بیمارستان دکتر غرضی در برخی موارد بیمار به پزشک بیمارستان مراجعه و بر ‌اساس تشخیص او برای درمان تکمیلی به پزشک متخصص ارجاع داده می‌شود. موسوی افزود: قبلا شیوه‌ی گرفتن نوبت‌های ارجاعی مثل گرفتن بقیه نوبت‌ها از طریق نوبت‌دهی تلفنی بود و گاهی بیمار تا مدت‌ها نوبت گیرش نمی‌آمد و با این که نیاز به معاینه پزشک متخصص داشت باید تا گرفتن نوبت منتظر می‌ماند و یا بیرون از بیمارستان به صورت آزاد معاینه می‌شد. موسوی ادامه داد اما به تازگی بیمار برای گرفتن این نوبت‌های ارجاعی با در دست داشتن برگه معرفی از پزشک عمومی بلافاصله به منشی درمانگاه مراجعه و به وی نوبت داده می‌شود. وی ادامه داد: با این شیوه، کار بیماران راحت‌تر انجام می‌شود. روال قبلی نوبت‌دهی تلفنی تغییر نکرده و برقرار است اما فقط برای نوبت‌های ارجاعی به پزشکان متخصص جهت تکمیل دوره درمان که بر‌حسب تشخیص پزشک درمانگاه یا بیمارستان است، نوبت‌دهی آسان‌ انجام می‌شود.
موسوی ادامه داد:  پایگاه اطاع‌رسانی جدید بیمارستان دکتر غرضی سیرجان با هدف ارایه خدمات درمانی مطلوب‌تر به بیماران و مراجعه‌کنندگان و همچنین کاهش ترددهای غیرضروری به مراکز درمانی، راه اندازی شده است.
تمامی بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی می‌توانند از سراسر نقاط کشور، با مراجعه به سایت این مرکز درمانی، به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کرده و از خدمات درمانی مطلوب بهره‌مند شوند.
راه اندازی وب‌سایت بیمارستان دکتر غرضی سیرجان، علاوه بر جایگزینی روش‌های پیشرفته و جدید به جای روش‌های سنتی و قدیمی، نظم بیش‌تری در ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت به بیمه‌شدگان و مراجعین بخشیده است.
همچنین راه‌اندازی وب‌سایت بیمارستانی، می‌تواند ارتباط موثری بین پزشکان و بیماران فراهم کند و در وقت و هزینه بیماران صرفه جویی شود.
لازم به ذکر است، وب‌سایت بیمارستان دکتر غرضی سیرجان به آدرس: gharazi-sirjan.tamin.ir، دارای اطلاعاتی از قبیل: جدیدترین اخبار بیمارستان، بخش های بستری، خدمات پاراکلینیک،  معرفی بیمارستان، راهنمای مراجعین، معرفی موسسات طرف قرارداد، پذیرش اینترنتی بیماران و معرفی سرویس‌های پزشکی از جمله اورژانس، درمانگاه، سی‌تی اسکن، دندان‌پزشکی، نوزادان، زایمان، اتاق عمل، مراقبت‌های ویژه و... است.