یکشنبه, 26 خرداد 1398

هفته‌نامه شماره 561:  20 خرداد 1398

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

 سربازی مستقل‌شدن را آموزش می‌دهد 

- گروه خبر: دهمین دوره جشنواره جوان سرباز و مراسم تحلیف سربازان وظیفه مرکز آموزش نداجای سیرجان با حضور امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش به میزبانی سیرجان، برگزار شد. 

امیر دریادار خانزادی در مراسم تحلیف سربازان گفت: در ایام دهه فجر هستیم دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی شیوه جدید و جنگ نرم را پیش گرفت که این روش می‌تواند از جنگ نظامی خطرناک‌تر باشد. وی افزود :ورود به خدمت سربازی اتفاقات زیادی را برای شما رقم می ‌زند،تجربه مستقل بودن و دور از خانواده بودن می‌تواند باعث شکوفایی استعدادهای شما شود، نظم پذیری، قانون‌گرایی، احساس مسئولیت و ... چیزهایی هستند که شما آموزش دیدید و می‌توانید در زندگی خود به کار گیرید.  وی افزود: نیروهای نظامی چون با جوانان زیادی سر و کار دارند باید به خوبی کار فرهنگی و رفتارسازی کنند.

امیر دریادار خانزادی در این مراسم ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:حدود ۱۰ هزار نفر در سال وارد این مرکز می‌شوند و آموزش‌های لازم را می‌بینندکه نشان از ظرفیت بالای نداجا در این حوزه است.

امیر دریادار خانزادی افزود: دشمن برای اینکه ما را شکست دهد نمی‌تواند با اسلحه بیاید چون جوانانی مثل شما را در مقابل خود می‌بیند، دشمن با لبخند می‌آید پس فریب ظاهر زیبا و لبخندش را نخورید. وی در پایان افزود: ما وقتی این لباس را می‌پوشیم در صف شهادت قرار گرفته‌ایم، فرهنگ شهادت همان چیزی است که دشمن از آن می‌ترسد.