دستگیری کلاهبردار 69 میلیون تومانی

 گروه حوادث

فردی که از طریق سایت فروش طلا 69 میلیون تومان از یک سیرجانی کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد. فرمانده انتظامی سیرجان گفت: فردی از طریق یکی از سایت‌های فروش اینترنتی طلا مقدار 188 گرم طلای خام به مبلغ 69 میلیون و 200 هزار تومان خریداری کرد و پس از واریز پول، قسمت تحویل حضوری سایت حذف شده و بعد از چند روز طلا تحویل داده نشده بود. سرهنگ محمدرضا ایران‌نژاد گفت: پس از پیگیری‌های انجام شده یک نفر از سوی ماموران پلیس در تهران دستگیر شد و پیگیری بیش‌تر در این رابطه ادامه دارد.  

بدون ویزا به کربلا نروید

 گروه حوادث

سال گذشته یک نفر از سیرجان بدون گذرنامه و ویزا به کربلا رفته بود که دردسرهای زیادی برایش به‌وجود آمد. این فرد پس از گذشتن از مرز از سوی ماموران عراقی شناسایی و دستگیر شد و سرانجام پس از مدتی و با پیگیری‌های فراوان آزاد شد. سرهنگ محمدرضا ایران‌نژاد فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از شهروندان خواست بدون در دست داشتن ويزا، جهت تردد و تشرف به كربلا به مناسبت اربعين حسيني، به هيچ عنوان به مرزهاي خوزستان و ديگر مرزهاي كشور مراجعه نكنند.

دستگیری سارق خودرو

 گروه حوادث

ماموران انتظامی سیرجان یک دستگاه خودروی پراید سرقتی را کشف و سارق را دستگیر کردند. به گفته‌ی فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان روز شنبه فردی با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد که خودروی پرایدش به سرقت رفته است. سرهنگ محمد‌رضا ایران‌نژاد گفت: با اجرای طرح مهار ماموران انتظامی در حوزه کلانتری 113 این خودرو شناسایی و سارق دستگیر شد. 

تقدیر فرمانده انتظامی از مردم

 پاسارگاد

 سرهنگ «محمد‌رضا ایران‌نژاد» از مشارکت و همراهی مسئولان شهرستان خصوصا امام جمعه،فرماندار، معاون محترم آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ، فرمانده مرکز اموزش شهدای وظیفه نداجا ، مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر ، موسسه فرهنگی و هنری معراج اندیشه، شرکت گهر‌زمین و سایر شرکت‌های تابعه گل‌گهر و اعضای شورای اداری و شوراهای اسلامی، بخشداران، دهیاران، ناحیه مقاومت بسیج ، شهروندان ،خبرنگاران و خانواده محترم شهداء و بازنشستگان و پیشکسوتان نیروی انتظامی که فرماندهی انتظامی را در اجرای برنامه‌های هفته ناجا یاری کردند، تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: با وجود و حضور امام‌جمعه و فرماندار مردمی و دلسوز شهرستان، وحدت و یکپارچگی بین ادارات این شهرستان مثال زدنی است و حمایت و پشتیبانی مسئولان و شهروندان این شهرستان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی برای پلیس است که نتیجه آن ارتقای مولفه‌های امنیتی بوده است.