پاکستان در تامین امنیت مرز همکاری نمی‎کند

خبرفوری: رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از عدم همکاری پاکستان در تامین امنیت مرزهای ایران انتقاد کرد و گفت: با این رویه باید منتظر تکرار اتفاقاتی همچون ربوده شدن مرزبانان میرجاوه باشیم. حشمت‌الله فلاحت‌پیشه گفت: جمهوری اسلامی ایران تمامی اقدامات لازم را در جهت آزادی این مرزبانان انجام داده است به گونه‎ای که برخی از سران قبایل سیستان و بلوچستان که اقوامی را نیز در پاکستان دارند وارد عمل شدند و رایزنی‎هایی را انجام دادند. 

واکنش مطهری به نامه آیت‌الله یزدی ‌

آفتاب: نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به نامه آیت‌الله محمد یزدی به آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی، درباره دیدار وی با سیدمحمد خاتمی، اظهارات وی را تهدیدآمیز و موجب وهن روحانیت و حوزه توصیف کرد و گفت: چه کسی گفته ملاقات یک مرجع تقلید با افراد سابقه‌دار در انقلاب که احیاناً انتقاداتی نیز دارند خلاف شئون مرجعیت است؟ آیا شئون مرجعیت را جناب‌عالی بهتر از خود مراجع تشخیص می‌دهید؟ مگر مردم باید با اجازه شما به ملاقات این و آن بروند؟!

شاید میرحسین هم بود در همین مسیر روحانی حرکت می‌کرد

ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت:‌ نقد درون جناحی لازم ، اما تخریب درون‌جناحی ، بازی در میدان رقیب است. محمد کیانوش‌راد گفت: مشکل امروز اصلاح‌طلبان برنامه نیست ، مشکل رد صلاحیت‌ها است. مشکل درونی اصلاح‌طلبان، خطر پیری و عقیم شدگی است. مشکل تهدید رخنه ثروت و پول در تعیین مناسبات داخلی است.شاید اگر میرحسین موسوی هم بود، تا حد زیادی کم و بیش در همین مسیر حرکت می‌کرد . یعنی فعلا ساختار سیاسی و اختیارات، امکان بیش از این را نمی‌دهد.

رکابزنی از حرم حضرت معصومه(س) تا حرم امام رضا(ع)

پاسارگاد: به مناسبت اربعین حسینی رکاب‌زنان سبز سیرجان مسیر  حرم مطهرحضرت معصومه(س) تا حرم مقدس امام رضا(ع) را رکاب می‌زنند. تیم رکاب‌زنان سبز سیرجان حرکت خود را از  ۲۶ مهرماه به مناسبت هفته تربیت بدنی از حرم حضرت معصومه(س)  آغاز کردند و قرار است 18 آبان به مشهد مقدس برسند. مهدی مداحی، رضا قاسمی و سید‌ابراهیم موسوی در این رکابزنی شرکت دارند.