کشف 431 کیلوگرم مواد مخدر در دو عملیات

 گروه حوادث:  فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان از كشف  275 كيلوگرم ترياك و100 کیلو گرم حشیش از یک دستگاه کامیون کشنده و خودرو پژو 405 ودستگیری سه قاچاقچی در عملیات شب گذشته از سوی ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان  خبر داد. 

سرهنگ محمدرضا ايران‌نژاد در تشريح اين خبر گفت: ماموران  پليس مبارزه با مواد مخدر در راستاي اجراي طرح شناسايي و انهدام شبكه هاي قاچاق مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ در پي يك‌سري كارهاي اطلاعاتي،  با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان سه نفر قاچاقچی که قصد انتقال مقادیری مواد مخدر را به استان فارس داشتند شناسایی کردند.

وي تصريح كرد‌: ماموران در این رابطه دو دستگاه خودرو کامیون و پژو 405 را شناسایی و توقیف کردند.  ماموران از این دو خودرو 275 کیلوگرم تریاک و 100 کیلوگرم حشیش کشف کردند.

 

فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان در پايان از شهروندان خواست تا براي كاهش تبعات اجتماعي ناشي از مواد مخدر پليس را در دستگيري قاچاقچيان ياري كنند و هر گونه اخبار در اين باره را از طريق سامانه 128 و تلفن 110 به پليس اطلاع دهند. فرمانده انتظامی سیرجان همچنین از کشف 56 کیلوگرم حشیش از یک دستگاه خودروی پژو 405 خبر داد. سرهنگ ایران‌نژاد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یکی از محورهای سیرجان به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک شدند. ماموران به او دستور ایست دادند و پس از بازرسی از این خودرو 56 کیلوگرم حشیش کشف کردند. در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شد.