حجاب اختیاری به برهنگی کامل می‌رسد

فارس: علی مطهری در مورد مسئله حجاب گفت: علت اینکه با حجاب اختیاری مخالف هستم این است که این موضوع نقطه پایانی ندارد و در نهایت به برهنگی خواهد رسید. البته امروز اجبار حجاب به معنای واقعی کلمه نیز در جامعه وجود ندارد و در کل کشور وضعیت حجاب قابل قبول است اما برای اصلاح وضعیت فعلی باید ادارات دولتی و دانشگاه‌ها پیشقدم شوند و خانم‌ها لباس مشخصی بپوشند. وی افزود:درباره موضوع حجاب بنده در جلسات خصوصی نیز تذکراتی به مسئولان داده‌ام و پیگیری کرده‌ام که برخی از آنها تاکنون رسانه‌ای نشده است.

دلیلی ندارد که درباره پیامک‌های تهدیدآمیز صحبت کنم 

انتخاب: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس نوشت: شاید در این شرایط، دلیلی نداشته باشد که درباره پیامک‌های تهدیدآمیز مرتبط با لوایح FATF صحبت کنیم. اگر پیامک‌هایی را که برای من در رابطه با لوایح FATF آمده منتشر کنم، یک کتاب خواهد شد. به برخی افراد اطلاعاتی داده‌اند و چون این افراد دلسوز نظام هستند، ممکن است برخی موضوعات را در خصوص این لوایح مطرح کنند.برخی هم که دلسوز نیستند، تفرقه‌افکنی می‌کنند و البته باید اینها را تفکیک کرد. 

سومین جودوکار ایرانی پناهنده شد

دنیای اقتصاد: سریال مهاجرت جودوکاران ایرانی همچنان ادامه دارد و آرش آقایی سومین نماینده کشورمان است که در طول دو سال اخیر تصمیم به مهاجرت گرفت! آرش آقایی جودوکار تبریزی تیم ملی کشورمان پس از اختلاف با سرمربی و مدیرتیم‌های ملی جودو کشورمان، سرانجام راهی کشور آذربایجان شد و پس از توافق با مسئولان فدراسیون این کشور به تیم ملی جودوی آذربایجان پیوست. این جودوکار ۲۵ ساله کشورمان در صحبت‌های اخیر خود مدعی شده که منصوری سرمربی تیم ملی و رودکی مدیر تیم‌های ملی مانع فعالیت او در تیم ملی شدند و او ناچار شد چنین تصمیمی را بگیرد.

مشکلات اقتصادی ناشی از کمبود ایمان است

مهر: نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه امروز مردم در فقر دینی هلاک می‌شوند، گفت: مشکلات اقتصادی به دلیل کمبود در اقتصاد نیست بلکه مربوط به کمبود ایمان است. آیت‌الله سید‌علیرضا عبادی با بیان اینکه تمام مشکلات همان مواردی است که انسان گستاخ شده و طغیان و سرکشی می‌کند، عنوان داشت: همه سود انسان در ولایت الله تعبیه شده و وقتی انسان از زیر بار ولایت الله سر باز زند، مشکل ایجاد می‌شود. در دنیای امروز هرچه مردم از ظلم طاغوت خسته‌تر شوند به ولایت الله نزدیک‌تر می‌شوند.