«رییسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضاییه می‌شود

ایسنا: سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت قرار است سید ابراهیم رییسی به جای آملی لاریجانی سکان‌دار قوه قضاییه شود. حجت‌الاسلام حسن نوروزی گفت: ما متوجه شدیم که ایشان نظر خاصی در مورد قانون شوراهای حل اختلاف دارند، لذا مجبور شدیم این قانون را یک سال تمدید کنیم که موقتاً اجرایی شود. وی افزود: قول می‌دهیم قبل از ۶ ماه قانون دایمی را به صحن مجلس بیاوریم. قرار است رییسی 17 اسفند  سکان قوه‌قضاییه را برعهده بگیرد.

واردات ۵۰ هزار رأس گوسفند زنده تا پایان هفته با کشتی

مهر: معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی از واردات ۵۰ هزار رأس دام گوسفند تا پایان هفته برای تنظیم بازار گوشت قرمز خبر داد. مرتضی رضایی، اظهار داشت: برای تأمین گوشت قرمز بازار، میزان واردات در ماه پایانی سال افزایش یافته و تا پایان این هفته از طریق کشتی ۵۰ هزار رأس گوسفند وارد کشور می‌شود. رضایی خاطرنشان کرد: قیمت گوشت مرغ در بازار کاهش یافته است و هیچ مشکلی برای تأمین گوشت مرغ شب عید وجود ندارد.

تقدیر از افسری که با فرهاد مجیدی برخورد کرد

عصرایران: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افسری که چند روز پیش در مواجهه با فرهاد مجیدی برابر قانون با وی رفتار کرده بود، تقدیر کرد. سردار حسین رحیمی در دیدار با این افسر پلیس راهور، که در حین انجام وظیفه با مقاومت فرهاد مجیدی (مربی فعلی و بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران) برای تست الکل مواجه شده بود، از عملکرد دقیق و مطابق قانون و مؤدبانه این افسر تقدیر و تشکر کرد.