چاپ

تقویت استادیوم‌ها، تصمیمی جدی در سیرجان

 پاسارگاد

گل گهر سیرجان به لیگ برتری شدن نزدیک شده و به نظر می‌رسد چنین باوری به وجود آمده که مدیران باشگاه را به تقویت زیرساخت‌ها ترغیب می‌کند.

به گزارش کرمان ساکر، همین چند روز پیش بود که خبر رسید اعتبار 17 میلیارد ریالی به عملیات بهسازی ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان اختصاص پیدا کرده است؛ عملیاتی شامل افزایش ظرفیت سکوها از 5 به 10 هزار نفر، تقویت نور ورزشگاه و بهتر شدن محیط ورزشگاه که با امضای یک تفاهم نامه قرار شد به زودی آغاز شود.

با این حال با گذشت چند روز که تیم گل‌گهر سرانجام توانست بعد از 7 بازی طلسم نبردن‌هایش را بشکند و مقابل شهرداری تبریز به برتری برسد تا امیدواری برای صعود این تیم به لیگ برتر به شدت افزایش پیدا کند، باشگاه گل گهر نیز دست به کار شده و عملیات برداشت چمن مصنوعی ورزشگاه اختصاصی و پهن کردن چمن طبیعی به جای آن را آغاز کرده است.

 

اینکه قرار است هم ورزشگاه امام علی(ع) توسعه پیدا کند و هم ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر یکی از نواقص جدی‌اش که مربوط به چمن مصنوعی است، برطرف شود، قطعا اتفاق مثبتی خواهد بود که اگر گل‌گهر در پایان فصل روی سکوی صعود قرار بگیرد، بعید است مشکلی بابت تایید استادیوم و میزبانی در سیرجان پیدا کند.