محاکمه افرادی که در استان بخوربخور راه انداخته‌اند

ایسنا: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: افرادی که در این استان سوء‌استفاده می‌کنند و بخور و بخور راه انداخته‌اند، به پای میز عدالت کشانده خواهند شد، دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد و باید بدانند این ملت ملتی نیست که اجازه دهد برخی‌ها این جوری سوء‌استفاده کنند. سردار غلامعلی ابوحمزه  گفت: مگر اینها برای این استان چکار کرده‌اند و چه برتری نسبت به دیگران دارند که با رانت‌خواری، حقه‌بازی، ارتباط‌های کذایی و هم چنین با استفاده ناصحیح از منابع استان میلیاردها تومان پول به جیب زده‌اند.

برگزاری جشن جهانی گلیم در آذرماه

ایسنا: معاون صنايع دستى اداره كل ميراث فرهنگى، صنايع دستى و گردشگرى استان کرمان تاريخ جشن جهانى گليم را در آذر ماه اعلام كرد وگفت: اين جشن با حضور معاونين ریيس‌جمهور، سفرای كشورهاى ديگر، جمعى از نمايندگان مجلس، مسئولين استانى و شهرستان برگزار خواهد شد. غلامرضا فرخى دیروزدر نشست كارگروه گليم سيرجان با بیان اینکه ثبت جهانى گليم يك امتياز براى سيرجان، كرمان و ايران است افزود: نگاه ها به استان كرمان با اين ثبت تغيير كرده است.

حکم تعلیق موقت سپنتا نیکنام متوقف شود!

خبرآنلاین: گروهی از نمایندگان استان یزد در مجلس در نامه‌ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی خواستار توقف حکم تعلیق سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد شدند.در بخشی از این نامه آمده است:«نظر به اینکه تمام مراحل و فرآیند انتخابات بر اساس قانونی که به تایید شورای نگهبان رسیده است، انجام شده است. لذا طبق  قانون اساسی بدون هیچ‌گونه تبعیض و نابرابری بین ایرانیان از هر قوم، نژاد و مذهبی که هستند عمل  شود.» گفتنی‌ست قرار است حکم تعلیق سپنتا نیکنام در مجلس بررسی شود.

پاسخ عبدالله رمضان‌زاده به یکی از متهمان کهریزک

آفتاب: عبدالله رمضان‌زاده به سخنان علي‌اكبر حيدري‌فرد از متهمان پرونده كهريزك و قاضي و داديار سابق دادگاه انقلاب اسلامي پاسخ داد. حيدري‌فرد در گفت‌وگوي خود با روزنامه «شرق» كه روز شنبه منتشر شد، گفته بود: «اعضاي ستاد قيطريه به علت اقدامات مخرب عبدالله رمضان‌زاده بازداشت شدند.عبدالله رمضان‌نژاد درواکنش به این سخنان گفته بود؛«هيچ‌گاه عضو ستاد قيطريه که ستاد اصلاح‌طلبان حامي مهندس موسوي بوده، نبوده‌ام و در اتهامات انتسابي در جريان محاکمات سال ٨٨ نيز چنين اتهامي به اينجانب نسبت داده نشده است. بنابراين انتساب «جمع‌آوري افراد مشکوک مخل امنيت» و «دست‌زدن به تحريکات امنيتي» اساسا فاقد وجه و کذب محض است»