سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

هفته‌نامه شماره 559:  30 اردیبهشت 1398

نماز وحدت جامعه ورزش

- پاسارگاد

عکس این هفته را سید احمد حسینی مقدم از کارکنان بازنشسته اداره ورزش و جوانان در اختیارمان گذاشته است. این عکس بخشی از جامعه ورزشی سیرجان بعد از پیروزی انقلاب را نشان می‌دهد که در محوطه استادیوم تختی به نماز جماعت ایستاده‌اند. حسینی به پاسارگاد گفت: پس از پیروزی انقلاب برای از بین بردن کدورت‌ها و اتحاد بیشتر جامعه ورزش شهرستان، ورزشکاران سیرجانی در محوطه پشت سکو‌های استادیوم تختی به نماز جماعت ایستادند. 

در این عکس عزیزالله ایمانی رییس وقت اداره ورزش و جوانان، احمد دیانی، مرحوم داوود عماد و سید‌احمد حسینی مقدم دیده می‌شوند.    

یک گام تا صعود

- پاسارگاد

تیم فوتبال جهاد نصر دردیدار رفت دیدار مرحله نهایی پلی‌اف لیگ دسته سوم حریف خود را با شکست بدرقه کرد. شاگردان قاسم شهبا در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر با نتیجه یک بر صفرحریف شمالی خود را شکست دادند. جهادنصر برای صعود به لیگ دسته دوم کشور تنها یک نود دقیقه دیگر باید دوام بیاورد. در این دیدار بازیکنان جهادنصر فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادند تا اینکه در نیمه دوم توسط «مختار جمعه‌زاده» به گل رسیدند. دیدار برگشت جهادنصر و نماینده قائمشهر شنبه هفته آینده در ورزشگاه سیمرغ قائمشهر برگزار می‌شود تا تکلیف آخرین تیم صعودکننده به لیگ دسته دوم مشخص شود.