قرایی در مراسم تودیع‌و‌معارفه رییس هیات فوتبال سیرجان 

فوتبال سیرجان یک‌گام از استان جلوتر است

- به زودی کلنگ احداث مجموعه ۱۵ هزار نفری زیدآباد توسط شرکت گل گهر به زمین خواهد خورد

- گروه ورزش

مراسم تودیع و معارفه رییس هیات فوتبال سیرجان برگزار شد. 

به گزارش خبرنگار پاسارگاد در مراسمی که عصر شنبه با حضور جمعی از مسوولین، پیشکسوتان، ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش در سالن مهر شهرداری برگزار شد از زحمات حسن بدخشان رییس سابق هیات فوتبال تقدیر و دکتر حدیدی به عنوان رییس جدید این هیات معرفی شد. در این آیین صمیمانه که دکتر قرایی رییس هیات فوتبال استان، دکتر گل محمدی رییس اداره ورزش و جوانان سیرجان، مهندس جواهری مدیر عامل باشگاه گل گهر و مهدی جهانشاهی مدیر عامل باشگاه شهرداری نیز حضور داشتند با خبرهای خوبی برای ورزش سیرجان همراه بود. دکتر علی قرایی در این مراسم به نقل از حسن‌پور خبر از احداث مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری در زیدآباد را داد. رییس هیات فوتبال استان در این مراسم گفت: خودم را لایق این جایگاه نمیدانم و این لطف خدا بود که بعد از سال‌ها سیرجان سکان‌دار هیات فوتبال استان شد. وی افزود: خوشحالم که جهاد نصر در شرایطی سخت سهمیه لیگ دسته دو را برای سیرجان کسب کرد و ما باید قدر افرادی مثل شهبا را بدانیم. از آقایان بدخشان و جواهری می‌خواهم که نگاه‌شان را به مربیان و بازیکنان بومی معطوف کنند تا هم زمینه رشد آنها فراهم شود و هم زمینه رشد  گل گهر و سیرجان.

قرایی اضافه کرد: به عنوان یک سیرجانی افتخار می‌کنم که از فوتبال سیرجان حمایت کنم و فکر می‌کنم فوتبال سیرجان با بضاعتی که دارد یک گام از استان جلوتر است. وی در ادامه گفت: فوتبال استان کرمان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و امیدواریم با برنامه ریزی سطح کیفی این منطقه را ارتقا دهیم.

قرایی در مورد فوتبال بانوان نیز گفت: سیرجان در کشور حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در فوتبال ایران سیرجان را با نام خانم جهان نجاتی می‌شناسند.

قرایی در مورد عملکرد بدخشان نیز گفت: آقای بدخشان از مدیران توانمند و زحمتکش استان است و اگر به واسطه حضور در هیات مدیره باشگاه گل گهر نبود ایشان را در هیات فوتبال حفظ می‌کردیم. رییس هیات فوتبال استان همچنین گفت: امیدوارم با استفاده از خرد جمعی و نظر پیشکسوتان و نگاه بومی به بازیکنان گل گهر لیگ برتری شود و در جلسه ای که با تاج رییس فدراسیون فوتبال داشتیم ایشان حمایت خود را از صعود یک تیم از استان کرمان به لیگ برتر اعلام کرد.  دکتر قرایی در پایان سخنرانی خود گفت: در تماسی که امروز با آقای حسن پور داشتم ایشان گفت از قول من اعلام کنید که به زودی کلنگ احداث مجموعه ۱۵ هزار نفری زیدآباد توسط شرکت گل گهر به زمین خواهد خورد که خبر مسرت بخشی است. در ادامه این مراسم نیز محمد جواهری مدیر عامل باشگاه گل گهر به ایراد سخن پرداخت. گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله بدخشان تقدیر و دکتر حدیدی به عنوان رییس جدید این هیات معرفی شد.