کسب رتبه اولی برای نشریات گل‌گهر در جشنواره انتشارات روابط عمومی کشور

- اطلاع رسانی

سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور دکتر سلطانی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و‌ دکتر دارابی معاون استان‌های سازمان صدا و سیما و با معرفی آثار و رتبه‌های منتخب به کار خود پایان داد.

در این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی کشور همزمان با همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی در سالن اجتماعات هتل ارم تهران برگزار شد، روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست در بخش رقابتی «انتشار ویژه نامه در نشریات داخلی و مستندسازی»، رتبه اول را از آن خود کند. همچنین مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل این شرکت نیز توانست در بخش ارزیابی مسئولان و کارشناسان فعال در انتشارات روابط عمومی ها، رتبه برتر و تندیس جشنواره را کسب کند.

 گفتنی است امسال و در سیزدهمین سال پیاپی برگزاری این جشنواره کشوری، بیش از 2هزار اثر در 33 شاخه فعالیتی از سوی دستگاه های اجرایی، سازمان ها و شرکت ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که این امر حکایت از استقبال چشمگیر از جشنواره همچون سال های گذشته را دارد.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در حال حاضر نشریات چاپی «نشریه داخلی گل گهر»، «فصل نامه گوهر سیرجان» و «فصلنامه گوهرانه» و نیز نشریه الکترونیک و وبسایت خبری «گهر پرس» را منتشر می کند. و‌ دو فصلنامه جدید را نیز بزودی رونمایی خواهد کرد.