تحویل سه تن علوفه به محیط زیست

- گروه حوادث: سه تن علوفه برای استفاده در منطقه شکار ممنوع گودغول تحویل اداره حفاظت محیط زیست سیرجان شد. به گفته صادق خزیمه مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست کمپین حمایت از حیات وحش که چندی است با هدف حمایت از حیوان‌های وحشی منطقه گودغول فعالیت خود را در سیرجان آغاز کرده و اقدامات خوبی را در این راستا انجام داده است این بار با حمایت فرماندهی پایگاه پشتیبانی ناوگان جنوب و مدیریت فروشگاه‌های رزم‌آوران دریا و همیاری شرکت توسعه و تجارت بارشیک اقدام به تحویل نزدیک به سه تن علوفه برای حیات وحش منطقه شکار ممنوع گود غول کرد. خزیمه با اشاره به خشکسالی‌های اخیر و نیاز ضروری حیات وحش به کمک های مردمی در جهت تامین علوفه  ضمن تقدیر از این حامیان محیط زیست ادامه داد: امیدواریم با مشارکت عمومی و ایجاد همدلی بتوانیم گام های مثبت و موثری در جهت تحقق اهداف زیست محیطی برداریم.

مرگ شش  نفر در دو تصادف

- گروه حوادث: روز گذشته دو تصادف در محور سیرجان به شیراز منجر به کشته شدن شش نفر و مجروح شدن چهار نفر از هموطنانمان شد.

به گزارش پاسارگاد عصر روز گذشته یک دستگاه خودرو تویوتا با یک دستگاه حوالی پاسگاه خیرآباد با هم برخورد کردند و یک نفر کشته و یک نفر مجروح شدند. همچنین در حوزه استحفاظی شهرستان نیریز یک خودروی تویوتا واژگون شد.  سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته و مصدوم شدن هشت نفر در واژگونی این خودرو تویوتا خبر داد.

به گزارش ایلنا، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: عصر امروز 30 تیر 97 حوالی ساعت 19 بر اثر واژگونی یک دستگاه تویوتا در محور نیریز - سیرجان - بعد از ایست و بازرسی قطرویه پنج نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند. وی افزود: مصدومان این حادثه توسط آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان انتقال داده شدند.