بخاطر همسرم استعفا دادم

پاسارگاد: علیرضا رزم‌حسینی در جلسه‌ی خداحافظی هفته‌گذشته‌اش در سیرجان دلیل کناره‌گیری‌اش از پست استانداری را افسردگی‌ شدید همسرش عنوان کرد؛ «قصد نداشتم در دولت دوازدهم، دولت را رها کنم. یا باید خانواده را از دست می‌دادم یا این مسئولیت را واگذار می‌‌کردم. همسرم در زمان استانداریم فداکاری‌ و همکاری زیادی کرد. در نیمه‌شب ماه رمضان با شرایط ویژه‌ای که ایشان پیدا کرد با حالت خاصی گفت که آیا رسم است سر از بیمارستان‌ها دربیاوریم و این مشکلات را تحمل کنیم؟» وی افزود: این یک تصمیم شخصی و داوطلبانه بود بدون هیچ فشار و محدودیتی و پس از آن تصمیمم را با سردار سلیمانی در میان گذاشتم.

مرکز پژوهش‌های مجلس: ۷۰ درصد زنان، با تعریف شرعی بدحجابند

عصر ایران: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، اخیراً گزارشی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد تنها حدود یک سوم از زنان ایرانی حجاب اسلامی را رعایت می‌کنند و دو سوم آنها، اصطلاحاً «بدحجاب» هستند. این گزارشففف می‌گوید که اکثر مردم ایران، حتی بسیاری از زنان محجبه، با مداخله‌گری گشت‌های ارشاد در امر حجاب مخالف‌اند. 30 تا 40 درصد از زنان نیز در گروه باحجاب‌ها قرار دارند که از این میان حدود 13درصد به صورت سنتی حجاب خود را رعایت می‌کنند.

اما و اگرهای دستگیری جزایری

ایسنا: وکیل مدافع شهرام جزایری گفت که هنوز پرونده‌ای برای موکلش تشکیل نشده است. لعیا باقری شایعات مطرح شده در فضای مجازی و پنهان شدن موکلش در دستگاه کامیون را تکذیب کرد و گفت: عکس منتشره مربوط به دو سه سال پیش است. در رابطه با خبر دستگیری شهرام جزایری اظهار کرد: موکلم در مرز گمرک در بازرگان است و به دلیل نداشتن پاسپورت برایش مشکلی پیش آمده است.در حالی که معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی دیروز گفت که شهرام جزایری در حالی که قصد خروج غیرمجاز از مرز را داشت، در گمرک بازرگان دستگیر شد.

احتمال استانداری شهباز حسن‌پور بار دیگر قوت گرفت

پاسارگاد: یکشنبه‌شب خبری مبنی بر استاندار شدن شهباز حسن‌پور در شبکه‌های مجازی دست به دست شد، که در همین زمینه شهباز حسن پور در گفتگو با پاسارگاد این خبر را تکذیب کرد و گفت؛«تا الان کسی با من تماس نگرفته است و از این موضوع بی‌اطلاع‌ام» اما علیرغم تکذیب این خبر از سوی وی شنیده می‌شود احتمال انتخاب شهباز حسن‌پور به عنوان استاندار کرمان جدی است و انتخاب استاندار کرمان به جلسه چهارشنبه وزارت کشور موکول شده است، و تا چهارشنبه باید منتظر ماند و دید این خبر بطور رسمی اعلام می‌شود یا خیر.