یکشنبه, 07 آذر 1400

هفته‌نامه شماره ۶۷۸ | ۱ آذر ۱۴۰۰

هر نوع لغزش به مثابه مرگ یک جریان است

فرارو: سعید حجاریان می گوید: «مردم به جریان‌های سیاسی بی اعتماد هستند و هر نوع لغزش و اشتباه تاکتیکی و استراتژیک به مثابه مرگ یک جریان است. برخی از مردم می‌گویند شما گفتید به روحانی رأی بدهید تا شرایط سامان شود؛ اما این طور نشد، فلذا دیگر با طناب شما به چاه نمی‌رویم.» وی افزوده است: «ما اگر صد نفر نماینده به مجلس بفرستیم، اما لیدر نداشته باشند، به هر طرفی می‌لغزند و هزینه ایجاد می‌کنند، فراکسیون امید استراتژی دقیق ندارد و مواضع‌اش ناهمگون و رأی هایش غیرشفاف است».

تیکه ضرغامی به دولت

خبرفوری: عزت‌الله ضرغامی، رییس اسبق صدا و سیما در توییترش نوشته است: در روز خبرنگار «خودتعطیلی» روزنامه وطن‌امروز اتفاق خوبی نیست. نمی‌توانم باور کنم که آن‌ها حتی یک کیلو کاغذ یارانه‌ای هم نگرفته‌اند. البته خودشان هم مقصرند. نباید به «اسب‌شاه» چیز دیگری بگویند. مملکت صاحاب دارد.

دیدار قالیباف با احمدی‌نژاد

مشرق؛ محسن پیرهادی در صفحه توییتر خود درباره خبر دیدار قالیباف با احمدی‌نژاد و علت آن نوشت: «خبر دیدار آقایان قالیباف و احمدی‌نژاد مربوط به اواخر فروردین است. گویا آقای احمدی‌نژاد چند جلسه مجمع نیامده بودند، آقای قالیباف پیگیری کردند و متوجه شدند ایشان بیمارند و با جمعی از دوستان به عیادت ایشان رفتند.

نتایج اولیه کنکور چهارشنبه اعلام می‌شود

ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ در روز چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد. دکتر حسین توکلی گفت: آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی امسال در  ۳۸۱ شهرستان و بخش مختلف کشور و ۵۱۸ حوزه امتحانی برگزار شد و نتایج نهایی آزمون، نیمه دوم شهریورماه ۹۸ اعلام می‌شود.