کارهای فرهنگی باشگاه گل‌گهر

 پاسارگاد
باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر این روزها به کار فرهنگی هم روی آورده تا واژه فرهنگی‌ای را که در عنوانش وجود دارد، عینیت ببخشد.
به گزارش پاسارگاد دومین دوره مسابقه نقاشی «دنیای رنگی من» به مناسبت روز جهانی کودک و هفته ملی کودک با موضوع «فوتبال، قهرمانی و شادی» در ورزشگاه اختصاصی گل گهر برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، به مناسبت روز جهانی کودک و با هدف افزایش نشاط و خلاقیت در بین کودکان و ایجاد روحیه هواداری ورزشی در این سن، 16 مهرماه این مسابقه نقاشی با استقبال خانواده‌های سیرجانی برگزار شد. در این مسابقه کودکان ۸ تا ۱۲ سال، تصاویر ذهنی و برداشت‌های خود را از فوتبال، قهرمانی و شادی نقاشی کردند. این مسابقه به همت حوزه هواداری باشگاه گل‌گهر، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، روابط‌عمومی شرکت نظم‌آوران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان برگزار شد. این نقاشی‌ها از سوی تیمی از هنرمندان و داوران شهرستان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در هرگروه سنی سه نفر برگزیده و در روزهای آینده از طریق رسانه‌های محلی و وبسایت باشگاه معرفی می‌شوند و در مراسمی از این کودکان تقدیر می‌شود.
 برگزاری نمایشگاه گروهی خوشنویسی
همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر اولین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان خوشنویس سیرجان را برگزار کرده است.
به گزارش روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، این نمایشگاه روز گذشته (یکشنبه) در محل مجموعه ورزشی گل‌گهر سیرجان افتتاح شد. این نمایشگاه به همت معاونت فرهنگی باشگاه گل‌گهر از یکشنبه به مدت چهار روز در محل این باشگاه دایر است و سپس این آثار در محل نگارخانه راز فرهنگسرای سیرجان به نمایش در می‌آیند.
گفتنی است برای اولین بار آثاری از هنرمندان و پیشکسوتان خوشنویس شکسته‌نستعلیق در غالب نمایشگاه پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 انتشار شماره دوم نشریه میدان
دومین شماره نشریه «میدان» ضمیمه ورزشی نشریه «گل‌گهر» به عنوان رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان و ‌پل ارتباطی این باشگاه با هواداران منتشر شد. این نشریه که از سوی جمعی از همکاران باشگاه در حوزه‌های اطلاع‌رسانی منتشر می‌شود، سعی دارد علاوه بر اطلاع‌رساني از فعالیت‌های گسترده در باشگاه گل‌گهر، بر ارتباط هر چه بیشتر این باشگاه و هواداران تیم‌های ورزشی خود بیافزاید.
در این شماره گفت‌وگو‌هایی از دروازه‌بان تیم فوتبال گل‌گهر، رییس هیئت فوتبال استان، مدیر امور ورزش باشگاه، هوادار پیشکسوت، برخی افتخارآفرینان ورزشی شهرستان، یادداشت‌هایی از سرپرستان برخی رشته‌های ورزشی کارگری، روزنامه‌نگاران شهرستان و نیز مطالب و اخبار حوزه ورزشی و فرهنگی باشگاه گل‌گهر سیرجان آمده است.