جمعه, 28 مرداد 1401

هفته‌نامه شماره ۶۹۴| ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل امنیتی استانداری با خانواده روح‌الله نظری

 پاسارگاد: مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان به همراه سرپرست فرمانداری سیرجان با خانواده مرحوم روح‌الله نظری از جانباختگان حوادث آبان ماه ۹۸ در سیرجان
دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان به همراه سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر دلجویی از خانواده حادثه دیدگان اغتشاشات اخیر با خانواده مرحوم روح الله نظری از جانباختگان حوادث آبان ماه 98 در سیرجان دیدار کرده و پای صحبت آنان نشستند. مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان در این دیدار ضمن ابلاغ سلام و تسلیت استاندار خطاب به خانواده نظری گفت: از همکاری شما با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و مراجع قضایی تشکر می‌کنیم، و اینکه با صبر و بردباری این اتفاق تلخ را تحمل و اجازه سو استفاده را به دشمنان ندادید تشکر و قدردانی می کنم.
روند حادثه در دست بررسی است و اجازه نمی‌دهیم حقی از خانواده آن مرحوم ضایع شود و امیدواریم در مسیری آرام و دقیق و بررسی همه جانبه تصمیم مناسب اتخاذ می‌شود.
وی افزود: در شب حادثه، مدیریت خوبی برای کنترل اوضاع و مهار آشوب ها انجام شد و به خوبی از شرکت نفت شهرستان سیرجان محافظت به عمل آمد که جا دارد به مسئولان امر و نیروهای پر تلاش بخاطر این درایت و مدیریت به موقع، خداقوت گفت.